Ndërlidhjet

KABUL


Së paku 9 talebanë dhe dy policë janë vrarë gjatë përleshjeve të armatosura në jug të Afganistanit.
Përleshjet erdhën pas operacioneve tokësre të turpave afgane në provincën e Helmandit në jug të vendit.
XS
SM
MD
LG