Ndërlidhjet

BAGDAD


Të paktën pesë persona u vranë dhe disa të tjerë u plagosën nga shpërthimi i një veture bombë në qytetin Mahmudija, në jug të Bagdadit. Zyrtarët njoftuan edhe për një shpërthim në Bagdad ku u vranë dy policë dhe u plagosën gjashtë persona.
XS
SM
MD
LG