Ndërlidhjet

AMAN


Kancelarja e Gjermanisë Angela Merkel shkon sot për vizitë një ditëshe në Jordani. Në kuadër të turneut në Lindjen e Mesme ajo do të vizitojë edhe territoret palestineze, Izraelin dhe Libanin.
XS
SM
MD
LG