Ndërlidhjet

ZAGREB


Ish kryeministri i Krocacisë, Ivica Raçan është shtrirë në spital dhe është në gjendje shumë të rëndë shëntetësore, kanë bërë të ditur ndihmësit e tij. Zoti Raçan vuan nga kanceri. Mjekët kanë thënë se kanceri tashmë i ka prekur edhe trurin. Mbrëmë pati lajme të gabuara se zoti Raçan kishte vdekur.
XS
SM
MD
LG