Ndërlidhjet

GROZNI


18 ushtarë rusë dhe anëtarë të ekuipazhit kanë humbur jetën gjatë përplasjes së një helikopteri rus në Ceceni.
Arsyet e rrëzimit mbeten kontradiktore, por nuk përjashtohet mundësia e rrëzimit nga luftëtarët cecenë.
XS
SM
MD
LG