Ndërlidhjet

KABUL


13 talibanë u vranë nga sulmet ajrore të forcave të NATO-së në Afganistan.
Në të tjera zhvillime, militantët talibanë kanë liruar një punonjëse humanitare franceze që mbahej peng, derisa një koleg i saj francez dhe tre afganë mbahen ende të rrëmbyer.
XS
SM
MD
LG