Ndërlidhjet

KABUL


Militantët talibanë vazhdojnë të mbajnë pengje tre afganë punonjës të organizatës humanitare "Terre d'enfance", derisa një ditë më parë liruan punonjësin francez të kësaj organizate.
Javë më parë ishte liruar dhe një tjetër punonjëse franceze e kësaj organizate.
XS
SM
MD
LG