Ndërlidhjet

MINSK


Presidenti i Iranit Mahmoud Ahmadinejad mbërriti për vizitë dyditëshe në Minsk. Ahmadinejad dhe presidenti i Bellorusisë Alyaksandr Lukashenka do të diskutojnë "një varg çështjesh të bashkëpunimit dypalësh". Në krye të agjendës janë çështjet e energjisë.
XS
SM
MD
LG