Ndërlidhjet

FOÇË


Një ish ushtar serb i Bosnjes i dënuar për dhunim dhe robërim të femrave myslimane gjatë luftës në Bosnje, është arratisur nga burgu. Radovan Stankoviq ishte i dënuar me 16 vite burg për krime lufte dhe ndodhej në burgun e Foçës.
XS
SM
MD
LG