Ndërlidhjet

PEKIN


Të paktën 11 veta e kanë humbur jetën dhe 16 të tjerë janë plagosur nga zjarri që shpërtheu në një restorant në verilindje të Kinës. Agjencia zyrtare Xinhua tha se hetimet paraprake treguan se shkaktar i zjarrit ka qenë përdorimi i një stufe me gaz.
XS
SM
MD
LG