Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli sot në Prishtinë u takua me zyrtarët më të lartë kosovarë dhe ndërkombëtarë. Ajo tha se Parlamenti i Shqipërisë mbështet angazhimet e Kosovës për jetësimin e pavarësisë së saj.
XS
SM
MD
LG