Ndërlidhjet

GAZA


Një zyrtar palestinez tha se kryeministri izraelit Ehud Olmert dhe udhëheqësi palestinez, Mahmud Abbas, takohen javën e ardhshme në territoret palestineze. Qëllimi i takimit është rivendosja e armëpushimit në Rripin e Gazës.
XS
SM
MD
LG