Ndërlidhjet

PRISHTINË


Policia në Kosovë arrestoi shtatë persona pas bastisjes së një numri shtëpish gjatë ditës së sotme si pjesë e hetimeve për nje rrjet të krimit të organizuar.
Në rrjetin në fjalë përfshiheshin ish drejtues dhe klientë të Bankës për Biznes, derisa dëmi i shkaktuar nga keqbërjet financiare shkon në 10 milionë euro, tha zëdhënësi i Shërbimit Policor Veton Elshani.
XS
SM
MD
LG