Ndërlidhjet

MUSKAT


Një ciklon tropikal ka goditur brigjet e Omanit në gadishullin arabik duke shkaktuar zhvendosjen e mijëra njerëzve. Cikloni ka ndërprerë dhe disa nga operacionit që lidhen me industrinë e naftës.
XS
SM
MD
LG