Ndërlidhjet

HEILIGENDAM


Presidenti i Shteteve të Bashkuar, Xhorxh Bush i është rikthyer bisedimeve në samitin e G8 në Gjermani. Bush ka pasur dhimbje barku dhe nuk ka marrë pjesë në diskutimet e paraditës. Pas përfundimit të samitit Bush do të vizitojë Poloninë ndërkaq më pas Italinë, Shqipërinë dhe Bullgarinë.
XS
SM
MD
LG