Ndërlidhjet

PRISHTINË


I dërguari i Shteteve të Bashkuara për statusin e Kosovës, ambasadori Frank Ëisner, arriti sonte në Prishtinë. Gjatë ditës së nesërme ai do të takohet me autoritetet më të larta vendore dhe ndërkombëtare për të diskutuar hapat e mëtejshëm në përcaktimin e statusit të Kosovës.
XS
SM
MD
LG