Ndërlidhjet

PRISHTINË


Shërbimi Policor i Kosovës ka njoftuar sot se ka arrestuar pesë persona të dyshuar në tregëtinë me qenie njerzore dhe armëmbajtje pa leje. Në njoftim thuhet se të dyshuar janë arrestuar gjatë një kontrolli në Malishevë dhe Ferizaj ku janë gjetur edhe eksploziv, mina anti tank dhe dokumente të falsifikuara.
XS
SM
MD
LG