Ndërlidhjet

RIO DE JANEIRO


Autoritetet e Brazilit thanë se policia ka vrarë 13 gangsterë të dyshuar në luftimet disa orëshe në një lagje të Rio de Janeiros.
Gjatë përleshjes, në të cilën u përdorën armë dhe granata, policisë i erdhën në ndihmë edhe autoblinda dhe helikopterë.
XS
SM
MD
LG