Ndërlidhjet

BAGDAD


5 ushtarë amerikanë janë vrarë dhe 7 janë plagosur nga një sulm në jug të Bagdadit. Vrasjet e fundit e cojnë në 99 numrin e ushtarëve amerikanë të vrarë gjatë muajit qershor.
XS
SM
MD
LG