Ndërlidhjet

LONDËR


Një koncert më emrat më të njohurit të muzikës pop do marrin pjesë në koncertin e organizuar sot në nderim të princeshës Diana.
Koncerti përkon me ditëlindjen e 46-të të princeshës dhe me 10 vjetorin e vdekjes së saj.
Koncerti, i cili është organizuar nga djemtë e princeshës Diana, do zgjasë gjashtë orë dhe do trasnmetohet në 145 vende.
XS
SM
MD
LG