Ndërlidhjet

NJU JORK


Zyrtarët e sigurisë gjetën një paketë të dyshimtë dhe përkohësisht evakuuan terminalin e American Airlines në aeroportin John Kenndy në Nju Jork.
Terminali në fjalë ëshët rihapur sërish.
XS
SM
MD
LG