Ndërlidhjet

MOSKË


Agjensitë ruse të lajmeve raportojnë për tre ushtarë rus të vrarë dhe pesë të tjerë të plagosur në një pritë në Çeçeni. Raportet citojnë zyrtarët e sigurisë të kenë thënë se ushtarët po udhëtonin me mjete të blinduara kur kanë rënë në një minë. Persona të armatosur kanë shtënë më pastaj me armë zjarri.
XS
SM
MD
LG