Ndërlidhjet

KABUL


11 talibanë janë vrarë nga sulmet e forcave ndërkombëtare dhe atyre afgane në rajonin e Oruzganit. NATO-ja ka njoftuar se një ushtar i saj është vrarë dhe dy janë plagosur gjatë një operacioni në jug të vendit.
XS
SM
MD
LG