Ndërlidhjet

KABUL


Policia afgane thotë se militantët taleban i kanë zënë pritë policisë në jug të vendit duke vrarë gjashtë oficerë dhe plagosur dy të tjerë. Sulmi ka ndodhur në provincën e Helmandit.
XS
SM
MD
LG