Ndërlidhjet

DAMASK


Nga shpërthimi në një depo të municionit në Alepo të Sirisë janë vrarë 15 ushtarë dhe plagosur afro 50. Agjencia zyrtare e lajmeve Sana raportoi se eksplodimi ishte shkaktuar nga temperaturat e larta.
XS
SM
MD
LG