Ndërlidhjet

BAGDAD


Nga një shpërthim në Bagdad sot u vranë 2 civilë irakianë dhe janë plagosur 3 pjesëtarë të gardës kombëtare. Në zhvillime tjera, ushtria amerikane ka njoftuar se një nga ushtarët e saj është vrarë në luftimet në provincën Anbar.
XS
SM
MD
LG