Ndërlidhjet

KENEBANKPORT


Presidenti amerikan George Bush do takohet me homologun e tij francez, Nicolas Sarkozy në rezidëncën familjare në Maine të Shteteve të Bashkuara.
Sarkozy dhe bashkëshortja e tij Cecilia gjenden në Shtetet e Bashkuara me pushime.
Sarkozy në dallim nga paraardhësi i tij Chirac që kundërshtoi ndërhyrjen në Irak, ka një qasje tjetër ndaj Uashingtonit.
XS
SM
MD
LG