Ndërlidhjet

BAGDAD


Shtatë persona janë vrarë dhe më shumë se 30 janë plagosur nga shpërthimi i një automjeti në një paralagje shiite të Bagdadit. Policia tha se shpërthimi ka ndodhur në një shesh të mbipopulluar me njerëz që kërkonin punë.
XS
SM
MD
LG