Ndërlidhjet

TEHERAN


Autoritetet do të ndalojnë studentët që janë në kontakt me administratën amerikane dhe përpiqen të rrëzojnë regjimin në Iran.
Kjo është bërë e ditur nga minisitri iranian i shërbimeve të zbulimit, sipas të cilit persona të maskuar si student po përpiqen të shkatërrojnë sistemin e Republikës Islamike.
XS
SM
MD
LG