Ndërlidhjet

MOSKË


Rusia dhe Shtetet e Bashkuara, do të nënshkruajnë marrëvëshjen e bashkëpunimit bërthamor për qëllime paqësore deri në fund të këtij viti, ka deklaruar sot zëvendës kryesuesi i agjencisë ruse për energjinë atomike, Nikolai Spassky.
XS
SM
MD
LG