Ndërlidhjet

SIDNEJ


I dërguari i Shteteve të Bashkuara për Korenë e Vierut Christopher Hill, ka pohuar se ekspertë bërthamorë të Shteteve të Bashkuara, Kinës dhe Rusisë, do të vizitojnë Korenë e Veriut më 11 shtator për të parë nga afër nëse do të mbyllen kapacatitete nukleare të këtij vendi.
XS
SM
MD
LG