Ndërlidhjet

SEUL


Një ekip i ekspertëve bërthamorë nga Shtetet e Bashkuara, ka arritur në Korenë Veriore në një udhëtim të rrallë të këtij lloji në shtetin komunist. Delegacioni amerikan do të shoqërohet nga ekspertë rusë dhe kinezë, gjatë vizitës në kompleksin kryesor bërthamor Yongbyon, të cilin Koreja Veriore ka premtuar se do ta çmontojë.
XS
SM
MD
LG