Ndërlidhjet

LOS ANGELES


Sot ka ndërruar jetë Jane Wyman, aktore e Holivudit fituese e çmimit Oskar, dhe bashkëshortja e parë e ish presidentit amerikan Ronald Reagan.
Wyman u martua me kolegun e saj aktor, presidentin e ardhshëm të Amerikës në vitin 1940, por ata u divorcuan tetë vjet më vonë.
XS
SM
MD
LG