Ndërlidhjet

LONDËR


Dollari amerikan sot ka rënë në nivelin më të ulët ndaj euros dhe valutave tjera evropiane. Një euro sot në mëngjes u shkëmbye për 1.3927 dollarë.
XS
SM
MD
LG