Ndërlidhjet

XHAKARTË


Ka arritur në 23 numri i të vdekurve nga tërmeti që goditi Indonezinë të mërkurën, ndërkaqë numri i shtëpive dhe objekteve tjera të rrënuara arrinë në 13 mijë.
XS
SM
MD
LG