Ndërlidhjet

KIRKUK


Një shpërthim vetëvrasës me bombë ka shkaktuar vdekjen e të paktën pesë personave dhe plagosjen e 10 të tjerëve, në afërsi të një kafeneje në qyetin Tuy Khurmato afër Kirkukut në Irak.
XS
SM
MD
LG