Ndërlidhjet

PRISHTINË


Dy të rinj kanë vdekur dhe dy të tjerë kanë marrë plagë nga armë zjarri, sot në orët e hershme të mëngjesit në fshatin Dubravë të Kaçanikut. Zyrtarë të Policisë kanë bërë të ditur se ngjarja ka ndodhur kur në veturën “Golf 2”, ku gjendeshin pesë meshkuj, persona ende të panjohur, është shtënë me armë zjarri, duke plagosur rëndë katër prej tyre. I pesti ka shpëtuar pa lëndime.
XS
SM
MD
LG