Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Autoritetet në Pakistan thonë se një sulmues vetëvrasës me bombë ka vrarë së paku 15 njerëz në veri të këtij vendi. Zëdhënësi i ushtrisë, Waheed Arshad tha se katër policë dhe 11 të tjerë janë vrarë, përfshirë edhe sulmuesin. Sulmi ndodhi sot në qytetin Bannu.
XS
SM
MD
LG