Ndërlidhjet

TIRANË


Katër ish zyrtarë të kompanisë shtetërore Albpetroll, janë arrestuar si të dyshuar për abuzim të pozitës, kanë bërë të ditur zyrtarë të policisë dhe prokurorisë në Tiranë.
XS
SM
MD
LG