Ndërlidhjet

MOSKË


Krerët e agjencive amerikane dhe ruse të hapësirës kanë nënshkruar marrëveshjen e bashkëpunimit për gjetjen e rezervave të mundshme të ujit në sipërfaqjen e Hënës dhe Marsit. Fluturimet e ëprbashkëta të këtij misioni janë planifikuar për vitin 2008 dhe 2009.
XS
SM
MD
LG