Ndërlidhjet

KOLOMBO


Armata e Sri Lankës tha se 11 kryengritës të Tigrave Tamilë dhe ushtarë të forcave qeveritare janë vrarë në përleshje të ndara në veri të Sri Lankës. Zyrtarët e ministrisë së Mbrojtjes thanë se përleshjet janë zhvilluar në rajonin Vavuniya.
XS
SM
MD
LG