Ndërlidhjet

KABUL


Ushtarakët amerikanë kanë bërë të ditur se gjatë një përleshjeje të armatosur, forcat e koalicionit dhe ato afgane kanë vrarë të paktën 12 kryengritës, përfshirë edhe një komandant taleban.
XS
SM
MD
LG