Ndërlidhjet

BAGDAD


Dy ushtarë amerikanë janë vrarë dhe tetë të tjerë janë plagosur nga kryengritësit në Irak, gjatë 24 orëve të fundit. Burimet irakiane njoftojnë edhe për tre civilë të rrëmbyer pranë qytetit të Kirkukut.
XS
SM
MD
LG