Ndërlidhjet

BEOGRAD


Delegacioni i Serbisë në takimin e radhës, i paraparë të mbahet më 5 nëntor në Vjenë, do të kryesohet nga kryetari i Serbisë, Boris Tadiq dhe kryeministri Vojisllav Koshtunica, bëhet e ditur nga kabineti i presidentit të Serbisë. Ndërkaq, delegacioni i Prishtinës do të udhëtojë në Vjenë me të njëjtën përbërje, kryesuar nga presidenti Fatmir Sejdiu.
XS
SM
MD
LG