Ndërlidhjet

SHANGAI


Petrokina, është kompania më e madhe në botë, vlera e së cilës në tregun ndërkombëtar ka shkuar në 1 trilion dollarë. PetroKina është kompania kineze e prodhimit të naftës dhe gazit.
XS
SM
MD
LG