Ndërlidhjet

BAGDAD


Forcat amerikane dhe ato irakiane kanë vrarë 15 persona, të dyshuar si pjesëtarë të Al-Qaeda-s, në një përleshje në jug të Bagdadit.
XS
SM
MD
LG