Ndërlidhjet

BAGDAD


Zyrtarë të sigurisë në Irak njoftuan se sot nga disa sulme të kryengritësve me bomba në Bagdad janë vrarë 12 vetë dhe plagosur 22 të tjerë. Nga këto sulme u plagosën edhe 6 policë.
XS
SM
MD
LG