Ndërlidhjet

SHKUP


Presidenti i Kosovës Fatmir Sejdiu po viziton Maqedoninë.
Z.Sejdiu do bisedojë me zyrtarët më të lartë për të ardhmen e Kosovës dhe pozicionin e Shkupit ndaj cështjes së statusit.
XS
SM
MD
LG