Ndërlidhjet

JERUSALEM


Një militant palestinez ka humbur jetën dhe shumë të tjerë u plagosën nga dy sulme ajrore izraelite gjatë natës në Rripin e Gazës.
Sulmi, sipas burimeve izraelite pati si cak dy grupe militantësh që po i afrohehsin murit ndarës mes Rripit të Gazës dhe Izraelit.
XS
SM
MD
LG