Ndërlidhjet

UASHINGTON


Makina të shërbimeve emergjente kanë shkuar në Shtëpinë e Bardhë pasi tym i zi ishte vërejtur në dritaret e pjesës perëndimore të ndërtesës. Dukej se tymi i zjarrit ishte në katin e dytë të ndërtesës, ku ndodhet stafi i Shtëpisë së Bardhë, Këshilli i Sigurisë Kombëtare dhe agjencitë e tjera presidenciale.
XS
SM
MD
LG